O nas

Nasz zespół stanowi zgrana ekipa specjalistów: trenerów, coachów, psychologów, zoopsychologów specjalizujących się w relacjach między psami i ludźmi, wspierana przez specjalnie wyszkolone psy. Nasza najważniejsza cecha to otwarte głowy, pełne nowych pomysłów na usprawnienie procesów rozwojowych. Przy realizacji konkretnych projektów chętnie zapraszamy do współpracy również inne osoby, które swoją wiedzą i doświadczeniem mogą przyczynić się do możliwie najbardziej skutecznego odpowiadania na potrzeby klienta.

o-nas

Magdalena Warońska

mwWłaścicielka Centrum Rozwoju Osobistego Dog Mind. Pasjonatka psów, specjalizująca się w ich relacjach z ludźmi. Twórczyni koncepcji programów rozwojowych z udziałem psa. Współautorka ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Uwaga! Dobry Pies”. Autorka kynologicznych materiałów edukacyjnych dla MEN, prac naukowych m.in. o osobowości psów i współautorka międzynarodowego podręcznika do dogoterapii stworzonego w projekcie Therapy Dog Training – European Standards.

tikSocjolog, psycholog, etolog. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Śląskiej Akademii Liderek i licznych kursów trenerskich oraz kynologicznych.

tik
Ponad 2000 godzin doświadczenia trenerskiego i instruktorskiego.

tik
Przewodniczka Drakkara.

Iwo Konopek
iwoMózg i założyciel Centrum Rozwoju Kognitywnego Brain Up. Autor warsztatów rozwojowych wykorzystujących techniki parateatralne. Założyciel i lider kabaretu Pojutrze oraz teatru ulicznego Dialog. Współautor warsztatów teatru improwizacji dla trenerów. Prowokator i improwizator. Prywatnie pasjonat gotowania, teatru i żeglarstwa. Mistrz abstrakcyjnego, sarkastycznego humoru, podchwytliwych pytań i zagadek, kamiennej twarzy i mrugnięcia okiem.

 

tik
Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

tikTrener, coach, socjolog i pedagog. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Akademii Trenerów Biznesu oraz Manhattan Noble Coaching.

tik

Realizacje m.in. dla: Santander Consumer Bank, Timken Polska, Ceramiki Paradyż, Grupy Azoty, Poczty Polskiej, ZUS, NFZ.

tik
Ok. 5000 godzin szkoleniowych doświadczenia.

Marzena Anna Grochowska

mwPoszukuje innowacyjnych rozwiązań w biznesie oraz nowych sposobów docierania do ludzi – praca z nimi jest jej największą pasją. Cechuje ją otwarty styl komunikowania się oraz motywowania ludzi do osiągania celów i brania za nie odpowiedzialności. Właścicielka marki Szminki /Ploty/Papiloty spotkań motywacyjnych dla kobiet, jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu i firmy szkoleniowej Get Choice.

 

tikTrener biznesu, life coach, szkoleniowiec. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, Akademii Trenerów Biznesu w Katowicach, Noble Manhattan Coaching.

tik
Ponad 2500 przeszkolonych uczestników w biznesie medycznym.

tik
Z biznesem medycznym związana od 15 lat: Bonne Sante, Bristol Myers Squibb, Convatec, Med-Care.

Emilia Czechowicz

mw

Tłumaczy z psiego na ludzkie. Pomaga budować relacje psio-ludzkie oparte na zrozumieniu i nowoczesnym przywództwie. W swojej pracy odwołuje się do najnowszych badań naukowych dotyczących zdolności poznawczych psów. Właścicielka szkoły dla właścicieli psów „ Psie ABC”. Twierdzi, że Navi obrócił jej życie o 180 stopni i wierzy, że może zrobić to samo ze światem wielu innych osób.

 

tikDziennikarz, treser psów, behawiorysta-praktyk, dogoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i licznych kursów kynologicznych.

tik
Ponad 1500 godzin doświadczenia w pracy nad budowaniem relacji psów i ludzi.

tik
Ponad 7 lat doświadczenia pracy w korporacjach.

tik
Przewodniczka Naviego.

drak

Drakkar

  • Pies terapeutyczny
  • Psi trener
  • Demodog w Dog Mind

Navi

  • Pies terapeutyczny
  • Psi trener
  • Demodog w Psim ABCnav